Wczytuję dane...
Model: x904
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 17.00 PLN
Producent: mjx

Quadrocopter MJX X904 2,4GHz 4Ch

Najnowszy model nano renomowanej i znanej na całym świecie firmy MJX! Jest dostępny w wersji RTF, czyli jest gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka!

Akrobacje 3D

Model posiada dodatkową funkcję wykonywania w powietrzu obrotów o 360 stopni wokół własnej osi. Wystarczy tylko wcisnąć specjalny przycisk na aparaturze i cieszyć się niewiarygodnymi akrobacjami.

Radio 2,4GHz

Sterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie.

Dodatkowo model posiada trzy tryby lotu oraz funkcję ograniczenia mocy przepustnicy! Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników oraz do lotów w pomieszczeniach.

Widoczność

Widoczność modelu, jest zwiększona przez specjalną optykę w technologii LED. Pozwala to na łatwą i szybką orientację modelu w przestrzeni. Światła są tak jasne i kolorowe, że x904 może być używany do lotów nocnych.

Wytrzymałość

Bardzo stabilny i odporny na upadki. Nadaje się dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych, do lotów w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest ładnie wykonana obudowa. Nadajnik (pilot) bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu każdy sobie poradzi z pilotażem tego wspaniałego modelu.

W zestawie:

  • Quadrocopter
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Kabel USB
  • Zapasowe śmigła
  • Instrukcja obsługi wraz z wykazem części

Dane techniczne:

Czas ładowania ok 60 min.
Czas latania: do 6 min.
Radio: 2,4GHz
Pakiet: 3.7v 380mAh
Ilość kanałów 4
Zasięg: ok 30-40m

licznik odwiedzin html