Wczytuję dane...
Model: HQ 707
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 17.00 PLN
Producent: -

Przedstawiamy odświeżony model mini buggy idealny dla entuzjastów wyścigów!


Model HQ 707 wykonany w skali 1:18 wyposażony został w wysokiej klasy silnik 380, aby mógł przedrzeć się przez każdy teren. Teraz wyposażony również w wszechstronną i wygodną aparaturę 2.4GHz, która gwarantuje ci pełną kontrolę nad pojazdem!
Ten wyścigowy samochód to świetna rozrywka dla fanów modeli rc!
Bawiąc się - odkryj, z jaką fantazją został wykonany!!! To naprawdę wciąga!

Świetny zarówno dla początkujących modelarzy szukających zaawansowanego, ale i prostego w obsłudze modelu , jak i dla średniozaawansowanych modelarzy chcących zwyczajnie poszaleć w terenie solidnie zbudowanym modelem.

Model charakteryzuje się stosunkowo niskim środkiem ciężkości oraz nieznacznie zwężonymi oponami z wypustkami, co łącznie ma owocować wyższą prędkością i większą stabilnością auta. Model dodatkowo wyposażony jest w sportowy, tylni spoiler.
HQ 707charakteryzuje się bardzo dobrze przemyślaną konstrukcją, wysoką jakością zastosowanych materiałów i bardzo sprawnym układem jezdnym. Napęd z silnika przenoszony jest wałem napędowym na wszystkie cztery koła, co w połączeniu z wzmacnianymi amortyzatorami sprawia że model doskonale trzyma się drogi nawet przy długich, szybkich zakrętach. Model jest stabilny nawet przy szybkich zmianach kierunku jazdy i najechaniu na drobne nierówności terenu. Za efektywny skręt kół przednich odpowiada fabrycznie zamontowany mocny serwomechanizm. Na uwagę zasługują też odpowiednie, wykonane z elastycznej gumy miękkie opony o bardzo dobrej przyczepności. Silnik zasilany jest dołączonym do zestawu pakietem o pojemności 1100 mAh.

Intuicyjny, prosty w obsłudze, ergonomiczny nadajnik pistoletowy nie sprawi żadnych problemów nawet początkującym modelarzom.
Wymiary:
model ok. 26 x 9,3 x 16 cm

Specyfikacja:
pakiet - 6V 1100mAh 
Częstotliwość: 2.4GHz
Zasięg do 80m
Prędkość do 25km/h
Czas ładowania - ok. 5 h
Skala 1:18 
Dostępny w dwóch kolorach

Zestaw zawiera:
- model HQ 707
- nadajnik
- pakiet 1100mAh
- ładowarka sieciowa 
- oryginalne opakowanie

Model dostępny w kolorze A1 białym oraz A2 czerwonym.


licznik odwiedzin html