Wczytuję dane...
Model: TL7462A
Sprzedanych produktów: 0
Wysyłka od: 17.00 PLN
Producent: nieznany

Zestaw Dla Chomików Run Run Park – zabawka edukacyjna dla dzieci.

Stwórz wspaniały, pełen atrakcji świat dla Twojego chomika!

Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i wyobraźni!

Zestaw Dla Chomików Run Run Park zawiera jedną z ulubionych zabawek wszystkich chomików – zjeżdżalnię i aż 2 wspaniałe akcesoria gratis:

1. Zjeżdżalnia

Chomiki Run Run same wspinają się po rampie, a kiedy znajdą się na górze - zjeżdżają w dół w korkociągu zakrętów. Zjeżdżalnię z rampą można bez przeszkód połączyć z innymi zestawami. Stwórz własną, niepowtarzalną kolekcję!

Dodatkowe akcesoria do zjeżdżalni!

Tylko teraz dodajemy całkowicie

2. Deskorolka z torem

Stwórz Twojemu chomikowi najprawdziwszy skatepark! To połączenie sportu z wyśmienitą rozrywką i zabawą.

Chomikowa deskorolka to fantastyczny dodatek do kolekcji dla Twojego małego przyjaciela, który umożliwi mu sprawne i szybkie przemieszczanie się po chomikowym miasteczku. Specjalnie zaprojektowany tor pozwala na nabranie prędkości – świetna zabawa gwarantowana!

3. Chomikowe ubranka - 2 szt.

Czas popracować nad wizerunkiem Twojego chomiczka. Spraw, aby Twoje zwierzątko poczuło się naprawdę wyjątkowo! Polecamy 6 ciekawych strojów, idealnych na różne okazje i pory roku. (Ubranka wysyłane losowo).

Podaruj dziecku Run Run Park!!!

Ten niesamowity zestaw od najmłodszych lat uczy dzieci odpowiedzialności przy opiece nad zwierzątkiem, łącząc naukę z zabawą.

Oryginalne, bardzo ładne opakowania – zabawka idealna na prezent!

Alternatywa - Run Run Park zamiast żywego pupila

Zestawy Run Run to idealna zabawka dla dzieci, które z różnych powodów (np. alergii na sierść), nie mogą mieć swojego zwierzaka.

Wszystkim rodzicom, których dzieci weszły w fazę posiadania domowego zwierzątka i na każdym kroku proszą o kupienie im żywego czworonoga, polecamy zestaw Run Run na start, zamiast prawdziwego zwierzęcia. Dzięki temu, będzie okazja przekonać się, czy dziecko podoła obowiązkom opiekuna.

Fantastyczne chomiki Run Run z wieloma akcesoriami umilają czas, uczą odpowiedzialności i obowiązkowości oraz dostarczają mnóstwo frajdy i dobrej zabawy!

Uzupełnij swój zestaw Run Run Park

Zestawy zabawkowe Run Run Park pozwalają stworzyć chomicze miasteczko z prawdziwego zdarzenia. Poszczególne zestawy uzupełniające i akcesoria można dowolnie łączyć, na nieograniczoną ilość sposobów.

Zabawkowe chomiki z serii Run Run Park to bardzo bystre stworzonka ;) Dzięki wbudowanym czujnikom chomik wie, dokąd iść, zręcznie porusza się po tunelach Run Run Park, a gdy napotka przeszkodą, potrafi samodzielnie się wycofać.

Co najlepsze, chomik wyczuwa, kiedy jesteś w pokoju! Jeśli tylko chcesz, zaproś go do zabawy – na pewno Ci nie odmówi!

Zbudź zwierzątko o poranku – z sypialni może on przejść do pokoi, kołowrotka lub do garażu, gdzie znajduje się chomiczy super pojazd – eleganckie autko. Chomiczek lubi dbać o swoją kondycję, dlatego z przyjemnością pojeździ na deskorolce lub wyskoczy na trening w kółku.

Czy Twój chomik zasłużył na nagrodę? Na pewno tak! Pogłaszcz go po grzbiecie (chomiczek ma tam wbudowany sensor) i zobacz, jak pupil reaguje na Twoją przyjaźń i pochwały. Po całym dniu wspaniałej zabawy, Twój chomik na pewno poczuje się senny – weź go w ramiona i utul do snu; chomik będzie wydawał łagodne dźwięki, a wkrótce smacznie zaśnie.

Ale pamiętaj, że możliwości na tym się nie kończą! To dopiero początek…

Obejrzyj filmik, zobacz wszystkie zestawy Run Run i wybierz to, czego potrzebuje Twój chomik.

Uwaga! Zestaw nie zawiera chomika. Zabawka w kilku wersjach do wyboru, do dokupienia osobno.

Zawartość zestawu i wymiary opakowania:

Zjeżdżalnia: 25 x 23 x 10 cm
Deskorolka z torem: 23 x 20,5 x 10 cm
Ubranka: 15,5 x 18 x 5 cm

licznik odwiedzin html